KONST / Litografier / Färglitografi 16484362
nr 1648 4362
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Signerad, numrerad 50/200, "Happy birthday Göran". Färglitografi. Bladets mått: 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 66x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 20:05:48
500 kr
600 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer